Lista uczestników Warsztatów

Lp. Imię Nazwisko Szkoła Status
1. Agnieszka Dębska Publiczne Gimnazjum Nr42 rezerwowy
2. Marcela Kowaczew Gimnazjum Publiczne w Dąbiu uczestnik
3. Katarzyna Kłapouszczak Gimnazjum Publiczne w Dąbiu uczestnik
4. Monika Garstka-Szot 42 Gimnazjum rezerwowy
5. Jacek Opolski Gimnazjum nr 1 w Słubicach uczestnik
6. Beata Sanocka Gimnazjum w Deszcznie uczestnik
7. Izabela Myślińska Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących uczestnik
8. Artur Karasiński Zespół Szkół Elektrycznych uczestnik
9. Jerzy Baranowski I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza uczestnik
10. Zuzanna Kuźmińska Zespół Szkół Elektrycznych uczestnik
11. Agnieszka Zatylna Zespół Szkół Elektrycznych uczestnik
12. Izabela Jednorowicz I Liceum Ogólnokształcące im.H.Święcickiego w Międzyrzeczu uczestnik
13. Danuta Kałek Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki uczestnik
14. Beata Przybysz Zespół Szkół Budowlanych uczestnik
15. Aneta Bernaś ZE Szkoła Podstawowa nr 4 uczestnik
16. Danuta Kanicka Gimnazjum nr2 im. A. Mickiewicza uczestnik
17. Jolanta Konieczna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II uczestnik
18. Renata Lachowicz Zespół Szkół Sportowych uczestnik
19. Teresa Malinowska rezerwowy
20. Ewa Horodyska Zespół Szkół nr 6 uczestnik
21. Małgorzata Schubert Zespół Szkół w Pszczewie uczestnik
22. Mariola Polańska Szkoła Podstawowa nr 13 uczestnik
23. Dorota Łajło Szkoła Podstawowa nr 1 uczestnik
24. JOANNA ŻURAWSKA Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wiekopolskich uczestnik
25. Małgorzata Hildebrandt Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku uczestnik
26. Anna Gebuza uczestnik
27. Alicja Graś Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza uczestnik
28. Ewa Marciniuk Publiczna Szkoła Podstawowa uczestnik
29. Beata Niekurzak Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych uczestnik
30. Alicja Sabino Szkoła Podstawowa nr 21 im.Orląt Lwowskich uczestnik
31. Lucyna Błaszczyk Szkoła Podstawowa nr 17 rezerwowy
32. Danuta Kaniewska Szkoła Podstawowa nr 17 uczestnik
33. Elżbieta Warzybok Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej -Karamać uczestnik
34. Aleksandra Adamska Zespół Szkół w Santoku uczestnik
35. Teresa Malinowska Zespół Szkół w Kłodawie uczestnik
36. Izabela Gutowska Zespół Szkół Odzieżowych im.K. Kieślowskiego uczestnik
37. Beata Kujawa Szkoła Podstawowa nr 20 uczestnik
38. Sławomir Szymański Gimnazjum nr 2 im. Integracji Europejskiej uczestnik
39. Halina Muszer Zespól Szkół w Bogdańcu rezerwowy
40. Beata Wiśniewska-Milej Zespół Szkół Budowlanych uczestnik
41. Małgorzata Szmit Szkoła Podstawowa nr 10 im. T. Kościuszki uczestnik
42. Karin Piotrowiak SP nr 1 rezerwowy
43. Dariusz Odwrot Szkoła Podstwowa nr 4 uczestnik
44. Sławomir Rostek PG NR 1 uczestnik
45. Dorota Paul Gimnazjum nr 9 uczestnik
46. STEFAN SPIELER Szkoła Podstawowa rezerwowy
47. STEFAN SPIELER Szkoła Podstawowa w Dobiegniewie uczestnik
48. Stanisław Jodko Zespół Szkół Elektrycznych uczestnik
49. Ramona Obrzezgiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących rezerwowy
50. Tadeusz Księżak IV LO uczestnik
51. Grzegorz Zaparty Gimnazjum im.W. Jagiełły uczestnik
52. Daria Łabuda IV LO uczestnik
53. Jolanta Winnik I Liceum Ogólnokształcace im. T. Kościuszki uczestnik
54. Edyta Denisewicz Szkoła Podstawowa nr 2 rezerwowy
55. Roman Baryła Szkoła Podstawowa nr 2 rezerwowy
56. Brygida Dowejko Zespół Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp. uczestnik
57. Stanisław Piś Zespół Szkół Odzieżowych uczestnik
58. Ramona Obrzezgiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących rezerwowy
59. Urszula Jarocka Podstawowa nr 12 uczestnik
60. Teresa Jaroszewicz Szkoła Podstawowa Nr 11 uczestnik
61. Radosław Jaroszewicz II Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie uczestnik
62. Łukasz Januszke II Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie uczestnik
63. Joanna Rajtar Welsandt ZST w Skwierzynie uczestnik
64. lucyna Błaszczyk Szkoła Ppdstawowa nr 17 uczestnik
65. Dorota Meyer Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana kochanowskiego uczestnik
66. Beata Kujawa Szkoła Podstawowa nr 20 w Gorzowie Wlkp. uczestnik
67. Ewa Bielańska Zespół Szkół Ogólnokształcących uczestnik
68. Stanisław Piś Zespół Szkół Odzieżowych uczestnik
69. Stanisław Piś Zespół Szkół Odzieżowych rezerwowy
70. Maria Brychcy Z S nr 12 uczestnik
71. Sylwia Magdalena Teresiak Zespół Szkół uczestnik
72. Stanisław Jaroszewicz uczestnik
73. Dorota Czernisz Zespół Szkół nr 1 im. M. Kopernika w Szprotawie rezerwowy
74. Monika Budner Zespół Szkół nr 1 rezerwowy
75. Renata Mudrak Zespół Szkół Technicznych i Licealnych rezerwowy
76. Joanna Kośińska Zespół Szkół Technicznych i Licealnych rezerwowy
77. Małgorzata Cogiel Szkoła Podstawowa w Bukowie uczestnik
78. Iwona Krupa SP w Szczawnie im. Jana Pawła II rezerwowy
79. Jolanta Kardzis Zespół Szkół w Sulechowie uczestnik
80. Sylwia Ziobrowska Gimnazjum w Pomorsku rezerwowy
81. Aneta Wałecka Gimnazjum w Pomorsku rezerwowy
82. MARZENA STOPEL GIMNAZJUM W POMORSKU rezerwowy
83. MARZENA STOPEL GIMNAZJUM W POMORSKU rezerwowy
84. Sylwia Ziobrowska Gimnazjum w Pomorsku rezerwowy
85. Ewa Michałów-Krzyniak Szkoła Podstawowa w Brodach rezerwowy
86. Lidia Kożańska Zespół Szkół w Sulechowie uczestnik
87. Karin Piotrowiak Sp nr 1 im.gen.Józefa Bema uczestnik
88. Renata Lachowicz Zespół Szkół Sportowych uczestnik
89. Marek Goraj Szkoła Podstawowa uczestnik
90. Renata Piasecka Zespół Szkół w Bytomiu Odrzańskim uczestnik
91. Wioletta Jezierska Szkoła Podstawowa nr3 uczestnik
92. Hanna Chodukiewicz Szkoła Podstawowa nr3 uczestnik
93. Małgorzata Kordek Szkoła Podstawowa Nr 2 we Wschowie uczestnik
94. RENATA PISARSKA Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi uczestnik
95. Teresa Przygalińska Zespół Szkół w Grabicach rezerwowy
96. Ewa Sawicka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka uczestnik
97. Anna Piechnik zszpbo uczestnik
98. Małgorzata Chuchra Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chichach uczestnik
99. Halina Szymczak Zespół Placówek Oświatowych Siedlisko rezerwowy
100. Elżbieta Fajkierz Szkoła Podstawowa w Wiechlicach Filia w Siecieborzycach rezerwowy
101. Jolanta Kusiak Zespół Edukacyjny nr 3 uczestnik
102. Anna Lenica Szkoła Podstawowa nr 18 uczestnik
103. Ewa Kostrzewska Zespół Szkół Plastycznych uczestnik
104. Halina Kulbida-Pietrzak SP nr 1 im.F. Chopina uczestnik
105. Wioletta Bas Szkoła Podstawowa nr 1 uczestnik
106. Alicja Bojakowska Szkoła Podstawowa nr 3 uczestnik
107. Dorota Bizukojć SP-3 Żary uczestnik
108. Danuta Dyksy Szkoła Podstawowa nr 3 uczestnik
109. Anna Fryga Przedszkole Miejskie nr 2 uczestnik
110. Ewa Kisała Przedszkole Miejskie nr 2 uczestnik
111. Alina Zając Przedszkole Miejskie nr 2 uczestnik
112. Joanna Kossakowska-Łysiak gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach uczestnik
113. Halina Muszer Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestnik
114. Krystyna Pietkiewicz Przedszkole Miejskie nr2 uczestnik
115. Ewa Herbik Zespół Szkolno-Przedszkolny uczestnik
116. Joanna Morman Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9 uczestnik
117. Małgorzata Czyżewska Miejskie przedszkole nr10 uczestnik
118. Dagmara Droździak Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 uczestnik
119. Lucja Pawlowska Przedszkole nr 16 uczestnik
120. Małgorzata Konieczka Przedszkole Miejskie nr 1 uczestnik
121. ewa czech Przedszkole Miejskie nr 3 uczestnik
122. Joanna Rajtar-Welsandt rezerwowy


Powrót do góry

EduEko 2013

Realizacja:studiowww